Przewóz zwierząt do Holandii

Jedną z gałęzi naszej działalności jest również przewóz zwierząt domowych, w tym psów, kotów, fretek, królików, świnek morskich, żółwi, węży, szczurków i myszek. Mamy na tym polu wielkie doświadczenie i możemy poszczycić się już kilkoma tysiącami przewiezionych zwierząt do krajów Europy Zachodniej. Najczęstszymi klientami wśród małych milusińskich są pieski, w dalszej kolejności kotki, króliki, szczurki etc.

Istnieje możliwość przewiezienia zarówno zwierząt z ich opiekunami, jak i samych zwierząt pod opieką kierowców. Część z naszych kierowców posiada licencje na przewóz zwierząt i każdy z nich posiada doświadczenie w zakresie przewozu piesków czy kotków zarówno w sytuacjach kiedy wszystko idzie zgodnie z planem, jak i w sytuacjach, kiedy na przykład piesek nie chce jeść ani pić podczas podróży i w związku z tym gwałtownie słabnie. 

przewóz zwierząt do Holandii
Przewóz kotów do Holandii

Nasza firma dysponuje całym szeregiem adresów całodziennej opieki weterynaryjnej, więc jeśli w trakcie podróży dane zwierzę ma problemy zdrowotne, możemy natychmiast przekierować busa do weterynarza (oczywiście po wcześniejszej zgodzie klienta, gdyż wizyta u weterynarza wiąże się zawsze z wysokimi kosztami).

Część naszych busów posiada też specjalne zabudowy do przewozu zwierząt. Pupile naszych klientów jadą w klatkach w specjalnych wnękach, klatki są mocowane solidnymi klamrami, wewnątrz wnęk jest oświetlenie, klimatyzacja oraz wentylacja. Zawsze dysponujemy kilkoma klatkami lub kuferkami, które w razie potrzeby udostępniamy klientom. Podczas podróży zwierzęta, zwłaszcza psy, są też kilkukrotnie wyprowadzane na spacer, pojone i karmione. Jeśli klient sobie tego życzy jego pupil może jechać albo w przedziale pasażerskim, albo w zabudowie dla zwierząt albo po prostu w bagażniku. Opcja przewozu zwierzęcia razem z pasażerami ma ten duży atut, że klient ma swojego milusińskiego zawsze na oku, zwierzę nie odczuwa stresu związanego z odłączeniem go od opiekuna i może też dojść do natychmiastowej reakcji gdyby zwierzę poczuło się gorzej, wymiotowało lub słabło.

Od klientów wymagamy podania wraz ze zwierzęciem odpowiednich dokumentów uprawniających pupila do podróży między państwami Unii Europejskiej (o ile dokumenty są wymagane przy danym rodzaju zwierzęcia), a więc jedynie paszportu z aktualnym szczepieniem. Oprócz tego prosimy o dołączenie dwóch starych kocyków lub ręczniczków lub szmatek żeby Państwa pupil jechał na wygodnym posłaniu, prosimy również o miseczkę, troszkę jedzonka i obowiązkowo o smyczkę oraz koniecznie o szelki. W przypadku podania pieska w obroży nasza firma nie odpowiada za ucieczkę zwierzęcia. Wszelkie warunki transportu są zawsze wypisane w umowie przewozu zwierzęcia, którą klient podpisuje przy podaniu.

Przewóz psów do Holandii
Call Now ButtonZadzwoń