Przewóz paczek do Holandii

Oprócz transportu osób oraz zwierząt nasza firma zajmuje się również transportem paczek i różnego rodzaju towarów do Holandii, Belgii i Niemiec. W porównaniu z innymi firmami, które z reguły jeżdżą autami typu Renault Trafic czy Opel Vivaro, my posiadamy długie na niemal 7-metrów busy (Mercedes Sprinter, Fiat Ducato, Renault Master), które są wręcz stworzone do przewozu osób oraz paczek. Pojemne bagażniki gwarantują, że bez problemu pomieścimy w nich bagaże pasażerów i przynajmniej od kilku do kilkunastu paczek. Jeśli nasi klienci mają takie życzenie jesteśmy też w stanie przewieźć niestandardowe rzeczy czy też gabaryty – małe lub złożone meble, pralki, lodówki, zmywarki, wózki, rowery (wyłącznie z właścicielami), telewizory, płytki, drzwi, worki z ubraniami i wiele wiele innych. Pojemne bagażniki zapewniają przewożonym rzeczom bezpieczeństwo a jeśli istnieje taka potrzeba, w przypadku większych gabarytów, dysponujemy również pasami mocującymi, które dodatkowo zabezpieczają przesyłki.
Przewóz paczek do Holandii

Dostarczymy paczkę w niecałe 24H

Holandia, Belgia i obsługiwany przez nas obszar Niemiec nie stanowią rozległego obszaru, więc po odpowiednim rozdzieleniu paczek na określone busy, jesteśmy w stanie je szybko i sprawie dostarczyć. Nasi klienci nie muszą się obawiać, że produkty spożywcze się zepsują czy też dany transport mebli, płytek, materiałów budowlanych nie dotrze na czas do miejsca przeznaczenia. Wysyłane na zachód Europy paczki są dostarczane prawie we wszystkich przypadkach w ciągu jednej doby. Wszystkie paczki są dostarczane spod adresu na adres a za przewóz można płacić w dowolnej walucie – w euro lub w polskich złotówkach.
Z reguły koszt przetransportowania paczki od 1 kg do 30 kg i do 150 cm obwodu wynosi od 20-30 euro, jednak ze względu na niemożność jednoznacznej oceny wagi i rozmiarów paczek czy innych rzeczy przez klientów, ostateczna cena transportu jest zawsze podawana przez kierowców. Zwłaszcza dotyczy to sytuacji kiedy klient chce przewieźć większą ilość rzeczy i na podstawie rozmowy telefonicznej oraz zdjęć trudno oszacować cenę transportu. Oczywiście każdy klient w chwili szacowania ceny przez kierowców może zadzwonić do biura w celu negocjacji ceny. 
Przesłanie rzeczy i paczek za pośrednictwem naszej firmy jest gwarancją bezpiecznego i szybkiego transportu. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni, choć oczywiście zawsze się ubezpieczamy dając klientom rady jak odpowiednio coś opakować, tak aby podczas podróży nic nie uległo uszkodzeniom. Kilkuletnie doświadczenie w branży przewoźniczej oraz kierowcy potrafiący sobie radzić w każdej sytuacji są rękojmią sprawnego transportu.
Call Now ButtonZadzwoń