W naszej działalności mamy do czynienia z ludźmi różnego rodzaju, o różnym charakterze, osobowości, o różnych przyzwyczajeniach, nawykach, o różnym pochodzeniu, o różnym statusie majątkowym i o różnych możliwościach intelektualnych. Busy z Polski do Holandii zazwyczaj wybierają ci, którzy cenią sobie wygodę i komfort przejazdu. Jeśli miejscem docelowym danego pasażera jest miejsce oddalone od wielkiego miasta i dużego lotniska, wygodniej jest zamówić busa, który dowiezie nas spod domu pod dom, niż rezerwować bilet lotniczy, dojeżdżać na lotnisko i potem, już w Holandii z lotniska do domu.

Nasze busy mają prawie 7 metrów długości i prawie 2,5 metra wysokości i właśnie ta przestrzeń pozwala zamontować nam w autach takie fotele, które będą się rozkładały niemal do pozycji leżącej. Pasażer może się wygodnie ułożyć, wybrać z listy jakiś dobry film, nakryć się kocem i przyjemnie spędzić kilka godzin, po czym może pójść spać w pozycji niemal takiej jak w domu we własnym łóżku. Tak więc nasze busy są wybierane przez wszystkich tych którzy bez większych nerwów i starań chcą dotrzeć z jednego miejsca na drugie.

Większość z naszych klientów wybiera się do Holandii po to, aby rozpocząć tam nową pracę. Część korzystających z naszych usług już od kilku dobrych lat mieszka i pracuje w Holandii i stale co jakiś czas kursują na linii Polska Holandia. Z kolei inna część naszych pasażerów to osoby, które wyjeżdżają do Holandii do znajomych w odwiedziny, aby zobaczyć ten niezwykle ciekawy kraj i po prostu pozwiedzać. Całkiem sporą grupę stanowią obecnie również rodzice, którzy korzystają z naszych usług po to, aby spotkać się ze swoimi dziećmi lub aby zaopiekować się przez jakiś czas małymi wnukami. Zazwyczaj właśnie ci starsi ludzie są osobami, które podczas podróży zachowują się jak najbardziej poprawnie i nigdy nie chcą sprawiać kłopotów. Zawsze stosują się do wskazówek kierowców, nigdy na nic nie narzekają i z reguły są mili, uprzejmi i uczynni.

Zawsze pozwalamy naszym pasażerom na chwilę wytchnienia. Przerwy, które robią kierowcy odbywają się zazwyczaj co 3-4 godziny lub na wyraźne życzenie klientów. Podczas takiej chwili wytchnienia, jeśli chce się skorzystać z toalety, należy pamiętać, że ubikacje w Niemczech i Holandii są z reguły płatne. Tak więc wyjeżdżając z Polski warto się zaopatrzyć w monety euro, które można kupić w niemal każdym kantorze. Zwykle opłata za skorzystanie z toalety wynosi 70 centów, zaś jeśli ktoś chce skorzystać z tzw. „krzaczka” to może się nieco rozczarować, gdyż większość parkingów przy autostradach jest ogrodzona szczelnym płotem i właściwie nie ma tam ustronnych miejsc. Wśród naszych klientów jest duża grupa ludzi młodych, którzy jednak nie zawsze zachowują się tak jak przystoi młodszemu pokoleniu. Należy pamiętać, że bus do Holandii to nie lokal imprezowy na kółkach i dla uszanowania pozostałych współpasażerów nie należy w nim spożywać alkoholu, palić papierosów czy spożywać innych środków odurzających. Tanie busy do Holandii mimo, że są dość tanie to jednak powinny gwarantować szacunek dla wolności wszystkich pasażerów, zwłaszcza że niektórzy klienci po spożyciu środków odurzających stają się agresywni, zaczepiają innych, lub nawet próbują wysiąść z samochodu jadącego 130 kilometrów na godzinę. Takie zachowanie nie tylko zagraża życiu tych „kaskaderów” ale również naraża wszystkich pasażerów na niebezpieczeństwo. Wobec takiej sytuacji nasi kierowcy mają nie tylko prawo ale również moralny obowiązek wysadzić takiego pasażera z busa, kiedy tylko zauważą, że spożywa alkohol lub inne środki odurzające.

Regulamin przewozu osób do Holandii jasno określa jak w takiej sytuacji powinien się zachować kierowca, a inni pasażerowie funkcjonują wtedy jako świadkowie całej sytuacji i w razie wątpliwości mogą zdać relację z zachowania danej osoby. W ramach naszej działalności świadczymy usługę busy do Holandii  z województw takich jak: podkarpackie,  śląskie,  dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, świętokrzyskie,  opolskie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie.

Call Now ButtonZadzwoń