Kolejnym miastem do którego najczęściej jeżdżą nasze busy to Haga. Miasto to jest wielonarodowościowe, spotkamy tam ludzi z całego świata natomiast Holendrzy są już tam w mniejszości. Haga jest miastem w którym mieszka najwięcej Polaków ale stanowimy tam dopiero szóstą grupę etniczną wyprzedzają nas między innymi Turcy, Marokańczycy, Indonezyjczycy i Niemcy.

Dla Polaków w kraju Haga znana jest głownie z międzynarodowych instytucji takich jak Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Międzynarodowego Trybunału Karnego, Międzynarodowego Instytutu Statystycznego, Międzynarodowego Centrum Prasowego, lub EUROPOLu.

Dla Polaków pracujących w Holandii to główne miejsce zarobku, wielkie zakłady produkcyjne, magazyny, zakłady mięsne i sortownie, praca w hotelach i na budowach.

Wszyscy Polacy mieszkający w Hadze znają zapewne jedną z jej dzielnic – Scheveningen, która jest nowoczesnym kurortem plażowym, z długą piaszczystą plażą, deptakiem, molo i latarnią.

Nasze busy do Hagi wyjeżdżają z Polski co najmniej dwa razy w tygodniu zawożąc naszych pasażerów pod drzwi mieszkań w których mieszkają

Zadzwoń