Busy do Holandii

Bezpieczny i komfortowy Bus do Holandii, odbieramy naszych pasażerów z terenu południowej Polski.

Busy Polska Holandia. Przewóz osób do Holandii.

To co dla Państwa ważne w trakcie przejazdu do Holandii, to czas, cena, wygoda i bezpieczeństwo, dlatego staramy się sprostać tym wymaganiom i stawiać je na najwyższym poziomie.

Wyjazdy odbywają się południa Polski. Przyjeżdżamy po klientów z województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Nasze busy do docierają do ponad 130 miast w Holandii. Główne kierunki to stolica kraju Amsterdam oraz miasta Rotterdam i Haga, każde z nich liczy ponad pół miliona mieszkańców.
Pozostałe kierunki wybierane przez naszych pasażerów to głównie:
Utrecht
Eindhoven
Tilburg
Groningen
Almere
Breda
Nijmegen

Na podstawie kilkuletniego doświadczenia wiemy, że głównym czynnikiem warunkującym wybór przewoźnika przez klientów jest w pierwszym rzędzie nie czas czy komfort podróży, lecz jej bezpieczeństwo. Bus do Holandii czy też bus do Polski, cieszą się dużym zaufaniem klientów jeśli są oni pewni tego, że firma jest w odpowiedni sposób ubezpieczona, jej kierowcy, sztab organizacyjny oraz właściciele wyróżniają się odpowiednimi kompetencjami a samochody przechodzą regularne przeglądy. Ze swojej strony proponujemy profesjonalny transport do Holandii oraz transport z Holandii do Polski i zapewniamy klientów o dobrych warunkach podróży oraz jej sprawnej organizacji. Oczywiście jak każda firma organizująca przejazdy Polska-Holandia nie unikniemy błędów, jednak zawsze mamy w sobie chęć i motywację do ich niwelowania i staramy się wynagradzać je pasażerom w postaci dodatkowych zniżek i rabatów. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj busa telefonicznie.

Summary
Busy do Holandii
Service Type
Busy do Holandii
Provider Name
Primabus,
Plac Wolności 6/8,Opole,45-018,
Telephone No.+48 608 417 800
Area
Polska, Holandia
Description
Busy z Polski do Holandii w systemie door to door. Duże komfortowe busy renault master i dwóch doświadczonych kierowców gwarantują bezpieczeństwo w trakcie podróży do Holandii. Codzienne przewozy osób Polska Holandia w atrakcyjnych cenach
Call Now ButtonZadzwoń