przewozy do Holandii

Busy do Holandii

  • Atrakcyjne ceny i system rabatowy dla stałych klientów.
  • Duży bagaż z możliwością dopłaty za większy.
  • Nasze busy do Holandii zabierają pasażerów z całej południowej Polski.
  • Duże i komfortowe busy prowadzone są przez doświadczonych kierowców.
  • Door to door – czyli odbieramy pasażerów spod wskazanego adresu i zawozimy bezpośrednio pod wskazany adres.

Zasięgiem naszych busów obejmujemy całą południową Polskę od wschodu do zachodu Polski

Bus Polska Holandia

Nasi klienci to głownie osoby pracujące za naszą zachodnią granicą gdzie również podróżują za naszym pośrednictwem do swoich rodzin.
Najczęściej nasi klienci z pośród oferty naszych kierunków wybierają Holandię, dlatego właśnie przewóz osób do Holandii jest jednym z głównych celów naszej działalności.
Oprócz przewozu osób zajmujemy się również dostarczaniem przesyłek i zaopatrywaniem sklepów

Jeśli zajdzie taka potrzeba, transport osób do Holandii czy też innego miejsca realizujemy także w soboty i niedziele.
Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem całą Holandię, każdy pasażer na czas podróży posiada ubezpieczenie NNW i Assistanse.

Naszym głównym celem jest zadowolenie pasażerów jak i maksymalna jakość świadczonych przez nas usług, dlatego pozostajemy otwarci na wszelkie życzenia, uwagi i sugestie.
Poprzez dynamiczny rozwój zapewniamy gwarancje pełnej satysfakcji i zadowolenia klientów.

Busy do Holandii

Wiemy że dla naszych pasażerów najważniejsze w podroży są czas i bezpieczeństwo.

Dlatego staramy się w jak najwyższym stopniu spełniać te wymagania. Mamy najnowszą flotę busów, a trasy są zoptymalizowane tak, aby czas przejazdu był jak najkrótszy. Zawsze priorytetowo traktujemy naszych stałych klientów. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasi klienci mają różne potrzeby i wymagania dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną linię telefoniczną pod którą nasz konsultant pełni dyżur przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Busy do Holandii można rezerwować 24/7 bez obawy o to, że spotkacie się Państwo z brakiem zainteresowania z naszej strony. Każdy z państwa może składać swoje zapytania, sugestie i uwagi bezpośrednio do naszego biura. Jesteśmy właśnie od tego aby Państwu służyć pomocą, nigdy nie zostawiać Państwa w potrzebie i brać na siebie odpowiedzialność z trudne sytuacje. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, są podstawą naszych usług przewozów do Holandii.

Posiadamy nową flotę busów. Eliminujemy ryzyko awarii do minimum, dlatego nasze busy przechodzą szczegółową kontrolę przed każdym wyjazdem w trasę. Busy posiadają dodatkowe wyposażenie takie jak: telewizor, gniazdka do ładowania telefonu lub laptopa, ogrzewanie postojowe webasto, klimatyzację, nawigację GPS i HotSpot – internet bezprzewodowy na terenie Polski,  posiadamy również koce i poduszki.

Call Now ButtonZadzwoń