Busy do Niemiec. Atrakcyjne ceny

Wyjazdy door to door. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Busy do Niemiec kursują codziennie przez cały rok. Zarezerwuj bilet na bezpieczny, pewny i szybki transport z adresu pod adres

Busy Polska Niemcy zasięg

Przejazdy z Polski do Niemiec

Busy Polska Niemcy

Oprócz przejazdów z Polski do Holandii i do Belgii nasza firma proponuje pasażerom  przejazdy do Niemiec. Komfortowe, duże busy prowadzone przez dwóch kierowców zapewniają naszym klientom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo w drodze do pracy lub do bliskich. Nieważne czy podróż odbywa się z Zamościa lub Lublina do Dortmundu, Bremen czy też do Frankfurtu nad Menem, zawsze staramy się wybierać optymalne trasy i dowozić osoby na wcześniej uzgodnione terminy. Obsługiwany przez nas obszar w Niemczech jest bardzo rozległy a sama podróż wymaga sprawnych zabiegów logistycznych, aby nie stała się zbyt uciążliwa. W Niemczech obsługujemy przykładowo takie miasta (i ich rejony) jak Drezno, Chemnitz, Zwickau, Lipsk, Jena, Fulda, Kassel, Frankfurt nad Menem, Bonn, Akwizgran, Dortmund, Essen, oraz miast i rejony wysunięte bardziej na północ – Munster, Osnabruck, Hanower, Papenburg, Bremen, Hamburg, Wolfsburg, Neuruppin czy też Poczdam i Berlin.

Komfortowe busy do Niemiec

Każdy z pasażerów w ramach przejazdu może otrzymać ciepły posiłek oraz kawę lub herbatę. Może również zabrać ze sobą koc i poduszkę, gdyż w naszych busach wszystkie siedzenia w układzie 2+2+2+3 rozkładają się niemal do pozycji leżącej. Można również zabrać ze sobą pendrivea z ulubionymi filmami, które pewnie większość pasażerów z chęcią obejrzy na telewizorach zamontowanych w busach. Wykwalifikowani kierowcy prowadzący auto gwarantują, że każdy dojedzie cały i zdrowy do przeznaczonego miejsca. Kierowcy w trakcie podróży robią przerwy na odpoczynek i regenerację. Każdy bus jest dodatkowo wyposażony w gniazda USB, internet na terenie Polski (udostępniany przez kierowców) oraz GPSy, które zapewniają eliminację ewentualnych pomyłek przy rozwozie pasażerów do najdalszych zakątków Niemiec. 

Przewozy Polska Niemcy

Szeroki zasięg naszych busów

Busy do Niemiec

Wielkim atutem naszej firmy jeśli chodzi o przewozy do Niemiec jest to, że startujemy z bazy, która jest jednocześnie najdalej wysuniętym polskim miastem na wschód. Nawet jeśli nasz klient mieszka w Siedlcach czy w Białej-Podlaskiej, czy też w Toruniu lub Bydgoszczy, bez większego problemu zawieziemy go do Frankfurtu nad Menem czy do Zwickau. System od drzwi do drzwi daje gwarancję tego, że nasz klient wsiada do busa bezpośrednio spod swojego domu i wysiada bezpośrednio pod drzwiami miejsca docelowego. Podczas gdy wiele firm przewozowych w Polsce obsługuje wyłącznie jeden region, my dowieziemy naszych klientów z niemal każdego miejsca w Polsce, w niemal każde miejsce w Niemczech. Dodatkowo uprzywilejowane warunki przejazdów dla grup zorganizowanych, osób płacących za bilet w dwie strony czy też dla stałych klientów z pewnością zachęcą Państwa do korzystania z naszych usług. 

Zadzwoń