Busy do Holandii

Busy do Holandii

Naszą specjalnością jest przewóz osób do Holandii w systemie door-to-door, a więc z adresu pod adres.
Wyjazdy z Polski do Holandii odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek, a z Holandii do Polski w każdą środę i sobotę. W cenie biletu oferujemy klientom ubezpieczenie PZU.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, potrafimy zapewnić bezpieczny przyjazd – zawsze na czas i na wskazane miejsce.
Nasze auta to samochody Fiat Ducato bogato wyposażone spełniające najnowsze normy bezpieczeństwa i zapewniające pełną wygodę w drodze.
Doświadczeni kierowcy, nowoczesne i komfortowe samochody Fiat Ducato oraz niskie ceny to jedne z naszych najważniejszych atutów.
Oferujemy Bezpieczne przewozy osób do Holandii, Belgii oraz Niemiec.
Świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

Dla naszych stałych klientów mamy bardzo atrakcyjne rabaty oraz możliwość e-płatności.

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort, przy jednoczesnym zapewnieniu jak najniższej ceny za nasze usługi.
Misją naszej firmy było stworzenie i zapewnienie warunków bezpiecznego podróżowania busem do Niemiec, Holandii czy Belgi.

Zapewniamy busy relacji Polska – Holandia, Polska – Belgia  i Polska – Niemcy
Nasze pojazdy prowadzone są jedynie przez doświadczonych kierowców najwyższych umiejętnościach. Każdy z nich może wykazać się wieloletnią praktyką w przewozie pasażerów.
Busy do Holandii, Belgii i Niemiec to nowoczesne, w pełni sprawne pojazdy, które poddawane są okresowym, dokładnym przeglądom.
Dla nas ważny jest wysoki komfort podróżowania naszych klientów oraz zapewnienie im maksymalnego bezpieczeństwa.
Oferujemy usługi najwyższej jakości, zapewniając klientom kompleksową obsługę – od rezerwowania miejsc w naszych autach, aż po szybki dowóz do celu podróży.

Busy do Holandii – podróżowanie w komfortowych warunkach i w atrakcyjnej cenie.

Zadzwoń