Nasza firma Europe-bus.pl bardzo często gości busami w Amsterdamie. Dowozimy na miejsce naszych pasażerów do pracy lub do ich rodzin.

Dzięki szybkiej realizacji usług są Państwo w stanie niemal z dnia na dzień dojechać do Holandii zabierając ze sobą bagaż podręczny i duży bagaż dodatkowy. Za dodatkową opłatą zabierzesz ze sobą swojego pupila jak i inne niestandardowe rzeczy. To co Państwo chcą przewieźć, a nie mieści się w bagażu prosimy zgłaszać przed wyjazdem abyśmy mogli przygotować odpowiednio dużo miejsca lub nawet wysłać większego busa. Przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z naszym podstawowym cennikiem.

W Amsterdamie i okolicach jest zlokalizowanych bardzo dużo firm zatrudniających polaków, stąd wiele naszych rodaków tam mieszka lub pracuje. Amsterdam jest stolicą Holandii i jak na miasto Holenderskie przystało podzielone jest ładnymi obszarami zielonymi, placami, ścieżkami rowerowymi, parkami jak i podzielone dużą ilością kanałów. Mieszkając w Amsterdamie nie można się nudzić, miłośnicy sportu zapewne odwiedzą stadion Ajaxu, dla wielbicieli historii Amsterdam ma ponad 7000 zabytków, m.in. kościoły, kamienice, mosty, fortyfikacje. W mieście znajdują się też liczne galerie, muzea i tajemnicze uliczki…

Zadzwoń